Zaufali nam

01 przedszkole nr 114.png02 CNK.png03 cypiskowo.png04 Instytut Guchoniemych.png05 instytut biologii dowiadczalnej.png06 Centrum Aktywizacji i Jzyka Migowego.png07 Politechnika Warszawska.png08 Podkowiaska Wysza Szkoa Medyczna.png09 pzg oddzia mazowiecki.png10 Usysze wiat.png11 4 kroki.pngFonetika.pngZachta.pngcirdus.pngfundacja widzialni.pnglogotyp_alfa_prim.jpglogotyp_fundacja_na_rzecz_osob_gluchych_i_jezyka_migowego.jpglogotyp_fundacja_uslyszec_swiat.jpglogotyp_opole_pmwsz.giflogotyp_orzysz_certes_szkolenia.jpgmiedzy-mamami_2.pngsurdushistoricusLOGO.pngwiat ciszy.png

Najbliższe szkolenia

AA1
Lip 01, 2017

Kursy PJM -…

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Kursach PJM -… >>
A2
Sty 24, 2017

Kurs PJM - poziom…

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Kursie PJM -… >>
B1
Sty 24, 2017

Kurs PJM - poziom…

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Kursie PJM -… >>
B2
Sty 24, 2017

Kurs PJM - poziom…

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Kursie PJM -… >>

EduPJM to wyjątkowe miejsce dla każdego kto chce poznać Polski Język Migowy

PRZYSTĘPNOŚĆ - Firma oferuje szkolenia z języka migowego dla pracowników firm prywatnych, administracji publicznej, nauczycieli, studentów, uczniów szkół ogólnodostępnych i integracyjnych,  oraz wszystkich osób zainteresowanych nauką żywego języka, jakim jest Polski Język Migowy (PJM), będący naturalnym językiem osób Głuchych. W przeciwieństwie do innych szkół językowych, uczymy języka, który jest niezwykle intuicyjny. Wiele znaków osoby słyszące wykorzystują w codziennym życiu nawet o tym nie wiedząc. To sprawia, że uczestnicy szkolenia bardzo szybko opanowują wiedzę, dzięki czemu kursy w EduPJM są wysoce efektywne.

NASZ NAJWIĘKSZY ATUT - Zajęcia prowadzone są przez Głuchych natywnych lektorów posiadających znajomość języka polskiego. Uczestnicy kursów w EduPJM już od pierwszych zajęć mają możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą Głuchą oraz jej naturalnym językiem. Dzięki czemu, oswajają naturalny lęk przed nieznanym, a także mogą na bieżąco weryfikować, czy są rozumiane i czy rozumieją przyszłego rozmówcę!

INNOWACYJNOŚĆ - EduPJM jest jedynym miejscem w Polsce gdzie prowadzi się szkolenie z  Międzynarodowego Języka Migowego.

Oprócz standardowych kursów i szkoleń EduPJM organizuje także wydarzenia, konsultacje i różne warsztaty tematyczne, w tym dla dzieci i ich rodziców (gry i zabawy z językiem migowym).

Z EduPJM przeniesiesz się w zupełnie inny świat, - świat ciszy, w którym komunikujesz się poruszając tylko rękami oraz pokazując emocje za pomocą ekspresji twarzy i ciała. Świat, w którym oddajesz głos bez wydawania głosu a „słowa” nabierają zupełnie innego, bezdźwięcznego znaczenia. Rozpoczniesz naukę Polskiego Języka Migowego (PJM), który jest naturalnym językiem osób Głuchych, z własną, odmienną od języka polskiego gramatyką i rządzącym się swoimi prawami. Poznasz nie tylko ten przestrzenno – wizualny język, ale również elementy Kultury Głuchych.  A zajęcia z Głuchym lektorem (native signer) pozwolą wejść  w tajniki świata ciszy oraz w naturalnych warunkach rozwinąć kompetencję komunikacyjną w PJM.

Mamy nadzieję, że prowadzone przez nas kursy, konsultacje i warsztaty będą dla Ciebie ciekawą przygodą.

Za pomyślne efekty ręczymy własną reputacją, a za Twoje sukcesy trzymamy kciuki!!

INICJATYWY SPOŁECZNE EduPJM

Firma EduPJM chętnie wspiera wszelkie działania, projekty i inicjatywy społeczne, które aktywizują i nie pozwalają pozostać obojętnym.
Działania, które są próbą zmiany - siebie, otoczenia, świata.
Zmiany dokonującej rozwoju i postępu.

 

Podziękowanie GMG4

referencje PROSIGN

podziekowanie 2

 

Podkategorie

Copyright © 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone EduPJM 2014